bir kaç kelime ile biz

Hakkımızda

Bütün üretim aşamalarından geçerken markalaşmanın ilk koşulu olan disiplinli ve ilkeli çalışma düşüncesinden hiç vazgeçmeyeceğiz.

Cidex Leather&Fur
cidex logo png
cidexleatherfur

Bilinç ve Farkındalık

Deri ve kürk grubu ürünlerimizin üretiminde çevre sağlığı ve sosyal sorumluluklarımızı hiçbir zaman unutmadık. Tüm aşamalarımızda organik, ve ekolojik dengeye katkıda bulunmayı amaç edindik.

Tüm çalışanlarımızın güvenliği ve iş sağlığı konularında mevzuata uygun davranmayı prensip haline getirmiş olup, çalışma sistemlerimizi bu temeller üzerine oturttuk.

Misyon & Vizyon

Cidex Leather&Fur misyonumuz olarak, 30 yıldan gelen tecrübe ve birikimlerimiz ile çıktığımız kürk ve deri sektöründe iddialı bir kadroya sahip markamızın temel aldığı ilke döner sermayeyi artırmak ve altyapıyı geliştirmektir.

Vizyonumuz ise, tüm hedef kitlemizin bizden memnuniyetini sağlamak, tüketici bilincini ve kültürünü artırarak, kaliteli yaşamı insanlara yaşatabilmek, yeni tasarımları tüketicilere en iyi şekilde sunmak, tasarım ve kalite merkezi olmak.

Yurt içinde ve yurt dışında bilindik ve aranan bir marka olmak. İnsana ve sisteme yatırım yapmak, tutum ve davranışlarımızla çalışanlarımıza önderlik ederek toplam kaliteye ulaşmaktır.

güven

GÜVEN

moda

MODA

tasarım

TASARIM

kalite

KALİTE

tecrübe

TECRÜBE

Scroll to Top
İletişime Geç
Nasıl yardımcı olabilirim?
Cidex Leather&Fur
Merhabalar!
Size yardımcı olabilmem için benimle iletişime geçin.